Červenec 2007

Lovely Days a Brett Scallions 2007

11. července 2007 v 13:22 | janis
Ráda bych tu dnes zavzpomínala na největší zážitek mého života a to na festival Lovely Days2007 v Rakousko,kde jsem měla tu čest na vlastní kůži zažít The Doors,lépe řečeno Riders on the storm,ve složení pouze dvou původních členů Raye Manzareka a Robbyho Kriegera,dále bubeník a druhý kytarista.
Komu bych tu dnes hlavně chtěla věnovat větší pozornost je nový zpěvák,který mě opravdu šokoval neuvěřitelně autentickým výkonem až jsem se lekla že na pódiu stojí Jim,ovšem musím říct,že ani v nejmenším se jím nesnaží být!!!
Podal profesionální výkon,udělala skvělou show ,je charismatická a výrazná osobnost a opravdu si myslím že oněm ještě uslyšíme a nejen proto že zpívá s Doors.
Brett Scallions,byl pro mě až do teďka neznámá osoba.Riders jakmile ho slyšeli tvrdili "Je to číslo jedna".Hned druhý den mu zavolali a Brett jen zakřičel "GREAT",jak sám tvrdí je to to nejlepší co zatím v životě udělal,co dokázal,cítí se snimi velice šťastný a hudba The Doors ho baví a dává mu to co v předchozích kapelách chybělo.
Brett Scallions
Brett Scallions
---35-letý americký zpěvák,narozený 21.12 1971 v Brownsville,Tennessee,v současné době žijící v New York City.Od roku 1989 do 2006 byl leaderem kapely Fuel,nějakou dobu hostoval v kapele X´s.V březnu tohoto roku vstoupil do kapely Riders on the storm na místo Iana Astburyho,který se vrátil ke své kapele The Cult.
Zde se můžete pokochat některými mími fotografickými výkony z Lovely Days
A na konci pár odkazů na youtobe,no a posuďte sami Bretta Scallionse.
lovelydays
lovelydays
Brett Scallions
lovelydays
lovelydays
lovelydays
lovelydays
lovelydays
Robby
lovelydays
lovelydays